רוצה להפוך את האתר שלך לכלי פרסום אפקטיבי? אשכול מדיה מספקת ללקוחותיה שירות קידום אורגני משתלם במיוחד. השירות ניתן לבעלי אתרים של אשכול במחיר תחרותי של כ-600 שקלים לחודש (יש להזמין שנה מראש - לאחר מכן ממשיכים בתשלום חודשי קבוע וניתן להפסיק בכל עת). זהו מחיר תחרותי במיוחד, כחמישית מהמקובל בשוק, והתוצאות שלנו עד כה הן לא פחות אפקטיביות מאשר של מקדמים מקצועיים שזה תחום התמחותם הבלעדי.
להסבר מלא על שירות הקידום לחץ כאן
לפרטים נוספים חייג עכשיו 04-9977474 או שלח לנו מייל eyal@eshkol.media
תכנון וביצוע של כל מוצרי הנייר המודפסים, מכרטיסי ביקור ופליירים עד ספרים וקטלוגים. שירות מקצועי בכל היבטי ההפקה: תכנון מוקדם, כתיבה, צילום, עריכה, עיצוב והדפסה.
היתרון הגדול שלנו על פני גורמים אחרים (בתי דפוס, גרפיקאים עצמאיים ועוד) הוא היכולת לספק את כל השירותים ברמה גבוהה: קביעת הקונספט, עריכת הטקסטים (ואם צריך – קופירייטינג), צילום, עיצוב והדפסה – כולם מתבצעים ברמה מקצועית גבוהה ותחת קורת גג אחת.
לצפייה בדוגמאות
הפקת ספר אישי לאנשים פרטיים: סיפורי חיים, ספרי מתכונים משפחתיים, הפקת ספר מטקסטים ש"נכתבו למגירה" ועוד. שירות של עורכי תוכן, כותבים, צלמים ומעצבים גרפיים, שכולם נותנים את מיטב הידע המקצועי שלהם וגם את הלב והנשמה.
לעיון בספר שגם עלה לרשת בפורמט דיגיטלי
מתן ייעוץ תקשורתי למגוון רחב של מטרות: מיתוג, יחסי ציבור, אסטרטגיה תקשורתית, פתרון משברים ועוד. יחסי הציבור ניתנים ב"אשכול" בשני מסלולים:
  • פרויקט קצר מועד ומכוון מטרה
  • ליווי לטווח ארוך ושירותי יח"צ על בסיס קבוע
לפרטים נוספים חייג עכשיו 04-9977474 או שלח לנו מייל eyal@eshkol.media
במשרד תקבלו מגורען, בבתי קפה נזמין אתכם אפילו לקפוצ'ינו.
כשנפגשים לארוחת צהריים, זה בדיוק תורו של הלקוח להזמין.