מעוניינים לקבל את המגזין הדיגיטלי של עיתון א-לה כפר ישירות לדוא"ל?

מלאו את הפרטים ושלחו ותקבלו מדי חודש את המגזין

 

עוד מאשכול מדיה:

א-לה כפר

מקומון כפר ורדים והסביבה, יוצא לאור אחת לחודש בכפר ורדים וב-30 יישובים קהילתיים באזור. פרטים נוספים, טורים אישיים וארכיון גיליונות באתר א-לה כפר, www.alakfar.co.il.

פנאי – פורטל התיירות של הגליל

שפע כתבות על טיולים ובילויים בגליל, מידע רחב על מסעדות, אטרקציות, צימרים, טיפולים, ספא, מדריכי טיולים, תרבות ואמנות, שופינג ופעילויות לקבוצות. אתר מעולה לתכנון בילוי, נופש או טיול בצפון הארץ. www.pnay.co.il.

דפי ורדים

מדריך "דפי ורדים" הוא מדריך טלפונים של 18 יישובים קהילתיים בגליל המערבי. "דפי ורדים" כולל אלפוני תושבים של כל היישובים הללו, וכן מדריך עסקים מסווג אזורי, בו נתונים על מאות בתי עסק.
היישובים הכלולים המדריך הם על בסיס גיאוגרפי, וכולם יישובים קהילתיים (בהגדרה זו נכללים גם מושבים וקיבוצים) המצויים בסביבה הקרובה של כפר ורדים.

אלו היישובים הכלולים במדריך:
כפר ורדים, אבירים, אלקוש, גיתה, הילה, הר חלוץ, חוסן, חרשים, לבון, לפידות, מעונה, מתת, נוה זיו, עין יעקב, פלך, פקיעין חדשה, צוריאל, תובל.

"דפי ורדים" יוצא החל משנת 2004, וכיום הוא מופץ אחת לשנתיים ועולה גם לרשת האינטרנט. כאמור, הספר כולל מידע מקיף. כל בית עסק מהאזור רשאי לשורת מידע במדריך ללא תשלום, ובנוסף באפשרותו לפרסם פרסומי שטח בגדלים שונים. לאורך השנים, הוכיח עצמו הפרסום במדריך כפרסום אפקטיבי במיוחד.

לעדכון פרטים באלפון (לתושבים)

לעדכון פרטים במדריך המסווג (לעסקים)