fbpx

לקוחות מעידים

תודה לכולם והתענוג כולו שלנו!

גלית מנשה
קרא עוד
לפני כשלוש שנים, הגעתי לאייל ולצוות אשכול מדיה באמצעות המלצה מחבר. אני עובדת ומכירה אנשי מקצוע רבים גם בתחום האינטרנט- אייל והצוות – תענוג לעבוד איתכם:) אתם אנשי שרות מדהימים, עושים עבודה מקצועית, מביעים את דעתכם ושותפים אמיתיים לדרך. בניתי אתכם שני אתרים ללקוחות שלי – ולשניהם השרות שניתן לאורך הדרך והשנים הוא באמת יוצא מהכלל. אני אוהבת מאוד לעבוד עם אנשים טובים , מקצועיים ושרותיים , ושמחה להמשיך ולעבוד אתכם.
שי עפרי
עולמין
קרא עוד
הגענו לאשכול מדיה לאחר סקר שוק לבניית אתר חדש, כבר בשיחה הראשונית עם אייל הבנו שהגענו למקום הנכון. התחלנו עבודה על האתר החדש והמשכנו לתהליך מיתוג מלא של העסק, קידום אתר העסק והרשתות החברתיות עם אייל והצוות. למרות שלא היינו לקוח קל ונעשו הרבה שינויים תוך כדי תנועה, העבודה מול אייל והצוות קלה, מקצועית ומהירה. אני ממליץ בחום על השירותי בניית אתרים, מיתוג וקידום אורגנוי\ממומן של אשכול מדיה
אריק אלגרבלי
"באבא שף"
קרא עוד
כשהחלטתי לבנות את החנות האינטרנטית של משלוחי אוכל חיפשתי מקצוענים שיעשו את העבודה בצורה מקצועית ,ואחרי חיפוש יצא לי לדבר אם אייל ומיד ידעתי שאתו אני עושה את זה, לאורך כל הדרך הוא נתן לי טיפים מקצועיים שגם קשורים לאתר וגם קשורים לנושא האתר (צילומים וכדומה) וההתעקשות שלו נתנה פרי ,"מקצוענים אמרנו" בקיצור איש רב אשכולות, וגם ששיניתי את כל נושא התפריט הוא תמך בי ובהרבה סבלנות "הלך איתי", ויש לציין בהרבה סובלנות ובנועם דרך כי גם הדרך מאד חשובה בקיצור אין מה לחפש במקומות אחרים אייל וארז הם הכתובת לבניית אתרים תודה
רוחי (רוחל'ה) גפן
מטפלת הוליסטית במודיעין
קרא עוד
אשכול מדיה בהנהלת אייל כץ והצוות המדהים שאני עבדתי מולו הדס כרמון וארז, מדהימים! הדס הייתה מדהימה יסודית מקצועית וסובלנית!!! אתם אלופים ואני יצאתי סופר מרוצה מהאתר שבניתי עימכם! תודה ענקית!!!
אבי קוצקי שדה
תיאטרון מנגינות ואגדות
קרא עוד
ממליץ בכל פה על "אשכול מדיה". במחיר הוגן, במקצועיות, בעמידה בלוח זמנים, בסבלנות, ביצירתיות, ובמאור פנים וחייכנות, הקימו לי אתר מעולה. בטוח שאשתף אתכם פעולה לאורך שנים. הרבה הרבה תודה.
צביקי זידא
לגלות את מרכז אמריקה
קרא עוד
אני עובד עם "אשכול מדיה" ועם אייל כץ ואנשיו כ 5 שנים. הם בנו עבורי 2 אתרי אינטרנט מובילים בתחום התיירות למרכז אמריקה. אנשים מיקצועיים, הוגנים, נעימים לעבודה, מבינים מהר ונותנים פתרונות יפים. אני ממליץ עליהם בפה מלא.
אבי ישראלי
פירוק ופינוי אסבסט
קרא עוד
אייל והצוות אדיבים ומקצועיים ברמה מאוד גבוהה. הגענו דרך המלצה מחבר ואנחנו מאוד מרוצים. עוזרים ונותנים טיפים גם בלי קשר לאתר. דינמיים ולא עושים סיפור משינויים שאנחנו מבקשים. רואים שאכפת להם מאיתנו והם רוצים שנצליח – וכשזו הגישה אז השירות תמיד ימשיך להיות טוב.
רינה נוימן
מובנים צוות הערכה
קרא עוד
אנחנו עובדים עם אשכול מדיה מזה מספר שנים. הם בנו עבורינו אתר ומתחזקים אותו וכן סייעו לנו לעצב ברושור. בזכות המקצועיות, הזמינות המיידית ותפיסת השירותיות הגבוהה שלהם אני ממליצה בשמחה על העבודה איתם!
עו"ד מימון פאר
משרד עורכי דין בקריות
קרא עוד
מקצוענים, שירותיים, עומדים בלוחות זמנים בסה"כ נעים לעבוד איתם וגם התוצר ברמה גבוהה. מה צריך עוד? אשכול עיצבו לנו אתר והם נותנים שרותי תחזוקה ואנחנו מרוצים. על הקמפיין שהם מנהלים עוד מוקדם לכתוב ביקורת אבל אנחנו אופטימיים
אריק אלגרבלי
"באבא שף"
קרא עוד
שירות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. ממליץ בחום . תודה לאייל ולהדס.
עליזה מוראד
תשריטים
קרא עוד
אלופים! זריזים! נותנים מענה ובונים אתר בצ'ק צ'ק
יובל מילר
תכנון והקמת גינות
קרא עוד
אשכול מדיה עושים את העבודה, אתר שעובד בשבילי, מומלץ
הקודם
הבא

עוד צעד קטן בדרך לאתר החדש שלך

על מה
חשבת?

מה תחום
העסק?